Підтримка бізнесу

Події, що відбуваються в Україні, актуалізували питання реструктуризації бізнесу та переміщення працівників до інших країн для українських підприємців та представництв міжнародних підприємств в Україні. Водночас ця ситуація висвітлює нові невизначеності щодо питань застосування оподаткування, відповідності імміграційним вимогам, особливості працевлаштування та інших аспектів.

Професійна команда PwC Legal із задоволенням допоможе Вам знайти найбільш прийнятні рішення, що відповідають конкретним обставинам Вашого підприємства.

 

Imigration law

 • Нові імміграційні вимоги;
 • Послаблення імміграційних вимог для цивільних жителів України та членів їхніх сімей; 
 • Дозволи на проживання; 
 • Робочі візи; 
 • Переміщення працівників у межах групи підприємств.
   

 • Переміщення підприємства до Латвії (створення підприємства в Латвії, оновлення наявних зобов'язань (договорів з клієнтами, партнерами по співпраці) на новоствореному підприємстві тощо)
   

 • Питання, що стосуються договірних відносин (зокрема дотримання обов'язкових вимог у разі переходу підприємств, підготовка (переукладання) трудових договорів); 
 • Консультації щодо специфічних умов працевлаштування (зокрема організації робочого місця та робочого часу, захисту інтересів, комерційної таємниці, роботодавця; 
 • Особливі умови (пільги) для громадян України, які покинули Україну у зв'язку з війною (зокрема вимоги до мови, працевлаштування в специфічних сферах тощо).
   

Natalja Purina

Звертайтеся до нашого англійською та російськомовного експерта.

Наталія Пуріня
Присяжний адвокат

Е-пошта: natalja.purina@pwc.com
Телефон: +371 26583953

 

PwC Legal Latvija є однією з компаній міжнародної мережі PwC Legal, що об’єднує юристів найвищого рівня у всіх сферах. Ми маємо тісні контакти з місцевими спеціалістами та доступ до юридичних знань у понад 90 країнах світу. Працюючи з провідними експертами мережі PwC у сфері фінансового, податкового, бізнес-консалтингу, кібербезпеки та кадрових послуг, PwC Legal допоможе реалізувати Ваші проєкти.

Це бюро адвокатів нового покоління та команда наших юристів допоможуть Вам знайти інноваційні, економічно ефективні та комерційно обґрунтовані рішення, реалізовуючи найскладніші проєкти та допомагаючи досягти найкращих результатів.