Duális képzés

2015 őszén útjára indult duális képzési programunk a Budapesti Corvinus Egyetemmel karöltve. A program folytatódik a 2017/2018-as tanévben is!

Globális felmérések szerint, az Y és a Z generáció számára egyre fontosabbá válik, hogy az oktatás valamint a vállalati oldalról érkező elvárások közelebb kerüljenek egymáshoz. A duális képzés hidat képez a felsőoktatási intézmények és a munkaerő piaci követelmények között. Lehetőséget ad a hallgatók számára, hogy egyetemi tanulmányaik mellett releváns szakmai tapasztalatot szerezzenek a világ piacvezető vállalatainál. Ennek köszönhetően a képzésben résztvevők nem csak elméleti tudással, de szakmai tapasztalattal és pályaidentitással is felvértezve léphetnek ki a munkaerőpiacra. A program során - 2 éven keresztül - a kiválasztott hallgatók összesen 52 hetet töltenek el a Budapesti Corvinus Egyetemen és 44 hetet a PwC Magyarországnál. A gyakorlatban a hallgatók elsősorban a félévek közötti szünetben tartózkodnak a vállalatnál, a szorgalmi időszakban pedig a tanulmányaiknak tudják szentelni az idejüket.

Az egyetemmel és a programban résztvevő vállalatokkal közösen kidolgozott tematika alapján, a szakmai tapasztalat mellett az Corvinus Egyetemen megszerezhető elméleti tantárgyak közül négyet (könyvvizsgálat rendszere, nemzetközi számviteli beszámolási rendszer, a számvitel és a könyvvizsgálat számítógépes támogatása, számviteli és ellenőrzési esettanulmányok) közvetlenül a PwC szakembereitől sajátíthatnak el a résztvevők.

A duális képzésről bővebben

A duális képzésről bővebben itt tájékozódhatsz:

Az Emberi Erőforrások Minisztérium tájékoztatója a duális képzés felvételi eljárásáról:

Több

Amiért érdemes jelentkezni a PwC Duális képzési programjába

  • Lehetőség a világ egyik legnagyobb könyvvizsgálattal és pénzügyi tanácsadással foglalkozó vállalatánál tanulni a könyvvizsgálatról és a gazdasági világról;
  • Részvétel a vállalat projektjeiben;
  • Mentor illetve coaching rendszerünk keretében biztosítunk egyénre szabott fejlődési lehetőséget;
  • Havi ösztöndíj a képzés teljes idejére (2 év);
  • Szakmai képzések;
  • Segítségnyújtást a szakdolgozatíráshoz.
  • Több

    Feladatok, amivel várunk Téged

  • A könyvvizsgálati munkacsapat munkájának támogatása;
  • Részvétel a magyar és nemzetközi számviteli sztenderdeknek megfelelően összeállított pénzügyi beszámolók ellenőrzésében;
  • Önálló projekt/kutatómunka szakmai irányítással;
  • Ügyfeleink működésének, folyamatainak megismerése.
  • Több

    Kiválasztási folyamat

    Vállalati jelentkezési határidő:

    • 2017. december 20
    1. Jelentkezz önéletrajzoddal az online rendszerünkbe és a jelentkezés részeként töltsd ki az online numerikus és logikai tesztjeinket!
    2. Sikeres teszt esetén a második lépés egy videóinterjú.
    3. Értékelő központ (Assessment Centre) szakmai interjúval.
    4. Kezdés a PwC csapatában 2018 februárjában.

    Több

    Kapcsolat

    Debreczenszki Fanni
    Toborzási/kiválasztási szakértő
    Tel: +36 30 502 26 75

    Kövessen minket!